स्वेच्छिक निःशुल्क कानूनी सेवा (प्रो वानो) सम्बन्धी निर्देशिका, २०७५ अपडेटमा राखिएको छ

Upcoming Events
  • २८ औँ कानून व्यवसायी महिला राष्ट्रिय सम्मेलन
  • नेपाल बार एशोसिएशनको आयोजनामा हुने २८ औँ कानून व्यवसायी महिला राष्ट्रिय सम्मेलन मिति २०७६ भाद्र २० र २१ गते सुनसरी जिल्ला अदालत बार एशोसिएशनको आतिथ्यतामा सुनसरी जिल्लाको धरानमा हुँदैछ ।




Updates
Press Release


  • NBA Press Release 2076-3-22 | Download

  • Press Release of Ministry of Finance | Download

  • NBA Press Release 2076-3-18 | Download

  • NBA Press Release 2076-3-13 | Download

  • NBA Press Release 2076-2-30 | Download

  • प्रेश विज्ञप्ती २०७६-०२-१२-३ | Download

  • प्रेश विज्ञप्ती २०७६-०२-१३ | Download

  • प्रेश विज्ञप्ती २०७६-०२-१२-२ | Download


More
Related Links

Nepal Bar Association

Ramshah Path, Kathmandu, Nepal
Phone No: 977-1-4200831,4200837
Fax. No: 977-1-4200836
Email : neba@nepalbar.org

Designation

Name

Mobile No

Email

President

Sr. Adv Chandeshwor Shrestha

9851040140

president@nepalbar.org

Vice President , Province No 5

Sunil Kumar Shrestha

9848010100

sunil@nepalbar.org

Vice President , Province No 1

Man Bahadur Rumdali

9842029398,

9804335071

man@nepalbar.org

Vice President , Province No 3

Ishwori Prasad Bhattarai

9851030442

Ishwori@nepalbar.org

Vice President , (Gandaki) Province No 4

Surendra Thapa Magar

9856022292

surendra@nepalbar.org

Vice President , Province No 2

Ram Chandra Singh

9845062447

ramchandra@nepalbar.org

Vice President , (Karnali) Province No 6

Min Bahadur Mahat

9858320540

min@nepalbar.org

Vice President, (Far Western) Province No 7

Umesh Prasad Bista

9858750133

umesh@nepalbar.org

Vice President , (Women) Open Area

Rakshya Basyal

9851104533

rakshya@nepalbar.org

Secretary General

Lila Mani Paudel

9851073931

secretarygeneral@nepalbar.org
Treasurer Rudra Prasad Pokhrel 9851040547 treasurer@nepalbar.org

 

Bhimsen Banjara

9851049878

bhimsen@nepalbar.org

Member Out of Valley

Dr. Shiva Raj Pandit

9847821363

shiva@nepalbar.org

Member

Ganga Sagar Khatri

9841215471

ganga@nepalbar.org

 

 

 

 

Member

Bhuwan Prasad Niraula

9851069330

bhuwan@nepalbar.org

Member

Prakash Maharjan

9851092592

prakash@nepalbar.org

Member

Bal Krishna Gaire

9841211833/9851155333

balkrishna@nepalbar.org

Member, Women, Open Area

Anju Kayastha

9841213911

anju@nepalbar.org

Member, Dalit

Mohan Sashankar

9851093207

mohan@nepalbar.org

Member

Khima Nanda Adhikari

9841695676

khima@nepalbar.org

Member, Women, Out of Valley

Kalpana Kumari Bhandari

9856008973

kalpana@nepalbar.org

Member Out of Valley Open Area

Beena Kumari Singh Chaudhary

9867207372

beena@nepalbar.org

Member(Madhase/Muslim) Out of Valley

Panch Narayan Mandal

9842077963

panch@nepalbar.org

Member (Adibasi/Janajati)

Badri Narayan Nagarkoti

9851058488

badri@nepalbar.org

Member (Madhase/Muslim) Open Area

Manoj Kumar Chaudhary

9851135314

manoj@nepalbar.org


View Larger Map