Final Candidate of Internship Program Batch -IV information is available at download side आ.व. ०७२/०७३ को वार्षिक साधारण सभा तथा नेवाएको केन्द्रीय कार्यकारिणी परिषद्का् ४४ औ परिषद्को बैठक उच्च अदालत बार एशोसिएशन पोखराको आतिथ्यतामा मिति २०७४ साल बैशाख ८ र ९ गते हुदैछ ।

Upcoming Events
  • पेशि स्थगित पत्र download मा छ हेर्नु हाेला




  • आ.व. ०७२/०७३ को वार्षिक साधारण सभा तथा नेवाएको केन्द्रीय कार्यकारिणी परिषद्का् ४४ औ परिषद्को बैठक उच्च अदालत बार एशोसिएशन पोखराको आतिथ्यतामा मिति २०७४ साल बैशाख ८ र ९ गते सम्पन्न गर्ने निर्णय गरेको हुँदा जानकारीका लागि अनुरोध छ । साथै सहभागी दस्तुर रु ५०० लाग्ने व्यहाेरा जानकारीका लागि अनुराेध छ ।




Related Links
Downloads
Press Release

  • footbal tournament Press Release | Download



  • नेवाए र सर्बोच्च अदालत वार्ता प्रेस विज्ञप्ती | Download










  • NBA Footbal Tournament Press Release | Download




  • सहयाेगकोलागि अपिल | Download

Executive Committee B.S. 2013-2015

Debnath Prasd Barma

Chairman

Padamraj Bista

Vice-Chairman

Ram Lakhan Prasad

Secretary General

Balbhadra Mishra

Secretary

Heramba Prasad Updhaya

Treasurer

Ganga Prasad Timilsina

Member

Indra Raj Pandey

Member

Min Mardan Basnet

Member

Narayan Prasad Shrestha

Member




Executive Committee B.S. 2015-2017

Purna Narayan Pradhan

Chairman

Krishna Prasad Bhandari

Secretary General




Executive Committee B.S. 2017-2019

Krishna Prasad Bhandari

Chairman

Nir Kumar Chhatri

Secretary General




Executive Committee B.S. 2019-2021

Krishna Prasad Ghimire

Chairman

Madhu Sharma

Secretary General




Executive Committee B.S. 2021-2023

Narayan Prasad Shrestha

Chairman

Madhu Sharma

Secretary General




Executive Committee B.S. 2023-2024

Ikcha Harcha Bajracharya

Chairman

Dinesh Man Pradhan

Secretary General




Executive Committee B.S. 2024-2026

Krishna Prasad Ghimire

Chairman

Krishna Prasad Bhandari

Sudha Nath Pant

Bashudev Dhungana

Laxmun Prasad Aryal

Kirshna Junj Rayamajhi

Mukunda Regmi

Jhulendra Chatkuli

Sarbagaratna Tuladhar

Madhu Sharma

Ganeshraj Sharma




Executive Committee B.S. 2026-2028

Krishna Prasad Bhandari

President

Madhu Prasad Sharma

Vice-President

Nir Kumar Khatri

Secretary General

Krishna Kumar Varma

Treasurer

Jhulendra Prasad Chatkuli

Member

Ganesh Raj Sharma

Member

Mukunda Regmi

Member

Laxmun Prasad Aryal

Member

Moti Kaji Sthapith

Member

Kusum Shrestha

Member

Sudhanath Pant

Member




Executive Committee B.S. 2028-2030

Krishna Prasad Bhandari

President

Moti Kaji Stapith

Vice-President

Daman Dhungana

Secretary General

Krishna Kumar Varama

Treasurer

Ganeshraj Sharma

Member

Kusum Shrestha

Member

Madhu Prasad Sharma

Member

Sarbagaratna Tuladhar

Member

Mukunda Regmi

Member

Laxmun Prasad Aryal

Member

Krishnajung Rayamajhi

Member




Executive Committee B.S. 2030-2033

Thakur Prasad Kharel

President

Kunjaribihari Prasad Sing

Vice-President

Krishna Jung Rayamajhi

Secretary General

Krishna Kumar Barma

Treasurer

Surendra Bahadur Pradhan

Member

Ganga Prasad Uprety

Member

Top Bahadur Singh

Member

Sita Ram Ghimire

Member

Rohani Raj Sigdel

Member

Baishwa Kanta Mainali

Member

Hem Kumar Shai

Member




Executive Committee B.S. 2033-2036

Sarbagya Ratna Tuladhar

President

Krishna Kumar Barma

Vice-President

Daman Dhungana

Secretary General

Balram Kafle

Treasurer

Sushila Singh

Member

Jhulendra Prasad Chatkuli

Member

Pitambar Silwal

Member

Laxmun Prasad Subedi

Member

Basanta Ram Bhandari

Member

Bhakta Bahadur Shrestha

Member

Kalika Prasad Jha

Member

Mukunda Regmi

President

Bishwaraj Pandey

Vice-President

Bishwa Kanta Mainali

Secretary General

Kamal Narayan Das

Treasurer

Krishna Prasad Bhandari

Member

Anupraj Sharma

Member

Shyam Prasad Kharel

Member

Shyam Prasad Dhungel

Member

Pitambar Silwal

Member




Executive Committee B.S. 2039-2042

Shambhu Prasad Gyawali

President

Dhanta Pati Updhaya

Vice-President

Sindhu Nath Pyakurel

Secretary General

Ratna Lal Kanaudiya

Treasurer

Krishna Prasad Bhandari

Member

Krishna Prasad Pant

Member

Subash Nembang

Member




Executive Committee B.S. 2042-2045

Laxmun Prasad Aryal

President

Mohan Krishna Kharel

Vice-President

Subash Nembang

Secretary General

Prabhunarayan Chaudhary

Treasurer

Krishna Prasad Bhandari

Member

Krishna Prasad Pant

Member

Shyam Prasad Kharel

Member

Ramnath Mainali

Member

Pitambar Silwal

Member

Rewanta Kunwar

Member

Binod Rokka

Member




Executive Committee B.S. 2045-2048

Bashudev Prasad Dhungana

President

Keshab Prasad Mainali

Vice-President

Harihar Dahal

Secretary General

Shibananda Das Saras

Treasurer

Anup Raj Sharma

Member

Yadav Prasad Kharel

Member

Ram Prasad Sitaula

Member

Agni Kharel

Member

Bornda Bahadur Karki

Member

Ram Krishna Nirala

Member

Mukti Narayan Pradhan

Member




Executive Committee B.S. 2048-2051

Radheshyam Adhikari

President

Krishan Kumar Barma

Vice-President Central

Yagyamurti Banjade

Vice-President Western

Ram Prasad Shrestha

Vice-President Eastern

Bhojraj Joshi

Vice-President Far Western

Bhusan Manandhar

Vice-President Mid Western

Prakash Wosti

Secretary General

Laxmanmani Risal

Treasurer

Bharat Raj Uprety

Member

Badri Bahadur Karki

Member

Hari Krishna Karki

Member

Shivaraj Adhikari

Member

Chandeshwar Shrestha

Member

Tulshi Bhatta

Member

Mahesh Nepal

Member

Madhab Banskota

Member

Ghana Shyam Khatiwada

Member




Executive Committee B.S. 2051-2054

Krishna Prasad Pant

President

Kamal Narayan Das

Vice-President Central

Govinda Sharma Paudel

Vice-President Western

Bidur Bikram Thapa

Vice-President Eastern

Gagan Singh Dhami

Vice-President Far Western

Tika Jung Singh

Vice-President Mid Western

Hari Krishna Karki

Secretary General

Sita Ram Tiwari

Treasurer

Sushil Kumar Pant

Member

Satish Krishna Kharel

Member

Pushapa Bhusal

Member

Gita Pathak Sangraula

Member

Bijaya Kanta Mainali

Member

Raman Shrestha

Member

Indra Kharel

Member

Balmukunda Shrestha

Member

Badri Pathak

Member




Executive Committee B.S. 2054-2057

Hari Har Dahal

President

Padmanath Sharma Paudel

Vice-President Western

Binod Kumar Sharma

Vice-President Central

Prakashnath Uprety

Vice-President Eastern

Dipak Kumar Regmi

Vice-President Mid Western

Hikmat Singh Bhandari

Vice-President Far Western

Agni Kharel

Secretary General

Arjun Prasad Lamsal

Treasurer

Abedesh Kumar Singh

Member

Youbraj Sangraula

Member

Ishori Dahal

Member

Chandra Prasad Kafle

Member

Dwarika Man Joshi

Member

Sailendra Kumar Dahal

Member

Matrika Niraula

Member

Kapil Paudel

Member

Yagya Prasad Adhikari

Member




Executive Committee B.S. 2057-2060

Sindhu Nath Pyakurel

President

Ram Prasad Ghimire

Vice-President Western

Bhumi Kharel

Vice-President Central

Chudamani Acharya

Vice-President Eastern

Govinda Bandi

Vice-President Mid Western

Prayag Data Bhatta

Vice-President Far Western

Satish Krishna Kharel

Secretary General

Baburaja Joshi

Treasurer

Yakraj Bhandri

Member

Yadhu Nath Khanal

Member

Surendra Kumar Mahato

Member

Sunil Kumar Pokharel

Member

Milan Kumar Rai

Member

Bijaya Prasad Mishra

Member




Executive Committee B.S. 2060-2063

Shambhu Thapa

President

Kumar Sharma Acharya

Vice-President Western

Sher Bahadur K.C.

Vice-President Central

Bishnu Kushal Bhujel

Vice-President Eastern

Kedar Bhandari

Vice-President Mid Western

Thakra Bahadur Malla

Vice-President Far Western

Madhab Banskota

Secretary General

Bijaya Kanta Mainali

Treasurer

Nagendra Kumar Rai

Member

Chattra Kumari Gurung

Member

Binod Nepal

Member

Kedar Karki

Member

Tika Ram Bhattarai

Member

Motiraj Gautam

Member

Bhim Bahadur Dhakal

Member

Sarita Sharma

Member

Lilamani Paudel

Member




Executive Committee B.S. 2063-2066

Bishwa Kanta Mainali

President

Hari Prasad Uprety

Vice-President Western

Mukunda Sharma Paudel

Vice-President Central

Ashok Kumar Pokharel

Vice-President Eastern

Prahalad Bahadur Karki

Vice-President Mid Western

Ran Bahadur Singh

Vice-President Far Western

Raman Kumar Shrestha

Secretary General

Sabita Bhandari Baral

Treasurer

Nita Gautam Dixit

Member

Namas Karki

Member

Narbahadur Shahi

Member

Sanu Bhai Shakya

Member

Bal Krishna Dhakal

Member

Bhabishowar Gurung

Member

Raj Kishor Yadav

Member

Kabita Thapa Karki

Member

Santi Devi Khanal

Member




Executive Committee B.S. 2066-2069

Mr. Prem Bahadur Khadka

President

Mr. Gopal Prasad Pandey 'Alchhi'

Vice President, Western Region

Mr. Surendra Kumar Mahto

Vice President, Central Region

Mr. Johari Lal Chaudhary

Vice President, Far Western Region

Mr. Gokarna Dangi

Vice President, Mid Western Region

Mr. Sitaram Rai

Vice President, Eastern Region

Mr. Bijaya Prasad Mishra

General Secretary

Mr. Yubraj Kumar Bhandari

Treasurer

Mr. Thakur Prasad Neupane

Member

Mr. Gopal Krishna Ghimire

Member

Mr. Yogendra Bahadur Adhikari

Member

Ms. Anita Manandhar Joshi

Member

Mr. Bibekraj Dhungel

Member

Ms. Shanta Sedhain Sapkota

Member

Mr. Satish Kumar Jha

Member

Mr. Udhavchandra Ghimire

Member

Mr. Manohar Shah

Member




Executive Committee B.S. 2069-2072

Acting President

Rajendra Bahadur Saud

Vice President, Central Region

Tika Ram Bhattarai

Vice President, Eastern Region

Janak Panday

Vice President, Mid Western Region

Padam Prasad Baidik

Vice President, Western Region

Anita Gurung

Secretary General

Sunil Kumar Pokharel

Treasurer

Mohan Ingnam

Member

Gajendra Shankar Timila

Member

Ganesh Prasad Adhikari

Member

Kedar Prasad Koirala

Member

Sarswoti Shrestha

Member

Rajya Laxmi Bajracharya

Member

Sagar Bista

Member

Prasanna Krishna Das

Member

Binita Karki

Member

Laxmi Devi Dahal Rawal